درباره ما

از اوایل سال 1389 جمعی از فعالان صنعت IT کشور، در پی مشکلات موجود در این صنعت به دنبال ایجاد راه کارهای جدید، موثر و منطبق با تکنولوژی روز دنیا گرد هم جمع شده و پس از جستجو و تحقیق و بررسی های فراوان در برند های موفق دنیا، توانستند با شرکت تلگارتنر وارد مذاکرات جدی و کارآمد شوند.
کمپانی آلمانی Telegärtner پیشرو در تولید تجهیزات و اتصالات Coaxial RF، تجهیزات، اتصالات و راهکارهای شبکه برای دست یابی به کابل کشی ساخت یافته (Structured Cabling) و همچنین تجهیزات و راهکارهای شبکه های صنعتی مبتنی بر کابل های مسی و فیبر نوری است.
با پیشرفت مذاکرات طی مراحل گوناگون قانونی و با توجه به تحریم های شدید اقتصادی اتحادیه اروپا در سالهای گذشته، در نهایت نمایندگی انحصاری شرکت تلگارتنر در ایران اخذ و شرکت (توسعه ارتباط دانش افزار) با نام تجاری تاد افزار در سال 1392 در اداره ثبت شرکتها به شماره 437415 به ثبت رسید.
این شرکت با بهرگیری از کارشناسان و دانش آموختگان مجرب جهت توسعه و ارتقاء صنعت انفورماتیک کشور فعالیت خود را آغازو با اتکاء به بخش بازرگانی داخلی و خارجی خود توانسته است قدم به فراسوی مرزهای ایران گذاشته و تکنولوژی روز اروپا را برای جامعه بزرگ انفورماتیک ایران به ارمغان آورد.
تاد افزار با ترکیب ارزشهایی چون تعهد، سرمایه، تخصص و تجربه، پا به عرصه صنعت IT کشور گذاشته است . توان بالا در بخشهای مهندسی و بازرگانی، این شرکت را قادر ساخت که بتواند برای اجرای تعهدات خود به صورت مستقیم از طریق شرکت تولید کننده اقدام به تامین تجهیزات نماید.
موسسان تاد افزار به واسطه سال ها تجربه در صنعت IT و پس از مطالعه علمی پروژه های مبتنی بر فنآوری اطلاعات در ایران، با شناسایی نقاط ضعف این صنعت در بخش هایی مانند بازگشت سرمایه، تامین به موقع تجهیزات زیر ساخت، استفاده حداکثری از توان تجهیزات خریداری شده، هدفمند بودن پروژه ها، پیاده سازی تمام فازهای پیش بینی شده به هنگام طراحی و درنهایت خدمات به مشتریان و پشتیبانی و آموزش های تخصصی، گام در مسیر اصلاح این کاستی ها نهادند.
اولین اصل برای رسیدن به موفقیت استفاده از تجربه شرکت های موفق و پیشرفته می باشد. با درس گرفتن و مطاله دقیق این شرکت ها می توان از دوباره آزمودن و اتلاف زمان و هزینه جلوگیری کرد.
Telegärtner در سابقه 70 ساله خود از یک تهیه کننده قطعات یدکی کمپانی های آمریکایی سرویس دهنده تلفن، به یکی از مهمترین تولید کنندگان تجهیزات Coaxial RF، تجهیزات شبکه و تجهیزات از پیش آماده (Pre-assembled) تبدیل شده است. این پیشرفت قابل توجه تنها به وسیله سیاست حفظ رضایت مشتریان در تمامی این سالها به دست آمده است.
Telegärtner نه تنها تولید تجهیزات با کیفیت عالی را در نظر دارد بلکه به مشتریان خود راهکارهای شگرفی پیشنهاد می کند تا آنان را به پیروزی در کسب و کار رهنمون شود.
شرکت تاد افزار، بعنوان نماینده انحصاری محصولات تلگارتنر در ایران، با اتکا به نیروی انسانی متخصص و کارآمد ایرانی و همچنین تعامل مستمر با کارشناسان مجرب تلگارتنر، دسترسی به خدماتی شامل مشاوره، نصب و راه اندازی سیستم های پسیو شبکه، پشتیبانی مستمر فنی،گارانتی محصولات و آموزش را تسهیل نموده و با شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده، اجرای دقیق و اصولی طرح ها و تعهدات ، به دنبال تامین رضایت مشتریان می باشد.
تاد افزار با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی بهره وری در راندمان تجهیزات زیر ساخت و گرایش به رضایت مندی مشتریان، فعالیت خود را در زمینه های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات شروع نموده است. این شرکت بنیان خود را بر استفاده از تکنولوژی های نوین و استاندارد های بین المللی بنا نهاده و با در نظر گرفتن نیاز گروه مشتریان خود امیدوار است بتواند مشکلات موجود در صنایع زیر ساخت کشور مانند مخابرات، نفت و پتروشیمی،مصارف نظامی، سیستم های حفاظتی و نظارت تصویری و همچنین پروژه های اداری- سازمانی و صنایع کوچک را مرتفع نماید.

خدمات قبل و پس از فروش

گستره فعالیت این شرکت محدود به فروش تجهیزات نبوده، بلکه با هدف ارائه راهکارهای موثر و جامع تلاش دارد تا با فراهم آوردن نیازهای مراکز و سازمانهای دولتی و خصوصی آنان را در اجرای سیاست های توسعه پایدار یاری می رساند. تاد افزار بر این باور است که فروش، پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک تعهد نسبت به خریدار است. با عنایت به این موضوع، واحد خدمات قبل و بعد از فروش همواره در کنار واحد بازرگانی شرکت سعی در ارائه بهتر خدمات به مشتریان محترم را دارد.

معرفی تلگارتنر

همه چیز برای کابل کشی ساخت یافته ساختمان

کمپانی آلمانی Telegärtner پیشرو در تولید تجهیزات و اتصالات Coaxial RF ، تجهیزات ، اتصالات و راهکارهای شبکه برای دست یابی به کابل کشی ساخت یافته (Structured Cabling) و همچنین تجهیزات و راهکارهای شبکه های صنعتی مبتنی بر کابل های مسی و فیبر نوری است.
Telegärtner در سابقه 70 ساله خود از یک تهیه کننده قطعات یدکی کمپانی های آمریکایی سرویس دهنده تلفن، به یکی از مهمترین تولید کنندگان تجهیزات Coaxial RF ، تجهیزات شبکه و تجهیزات از پیش آماده (Pre-assembled) تبدیل شده است. این پیشرفت قابل توجه تنها به وسیله سیاست حفظ رضایت مشتریان در تمامی این سالها به دست آمده است. Telegärtner نه تنها تولید تجهیزات با کیفیت عالی را در نظر دارد بلکه به مشتریان خود راهکارهای شگرفی پیشنهاد می کند تا آنان را به پیروزی در کسب و کار رهنمون شود.
در دهه های گذشته Telegärtnerاستاندارد های جدیدی را در صنعت و تکنولوژی ارتباطات بنیان نهاده است. در این سالها Telegärtner محصولات بیشماری برای کابل کشی ساخت یافته ( Structured Cabling ) در محیط های اداری و صنعتی معرفی کرده است که برنامه ریزان، طراحان ، نصب کنندگان و استفاده کنندگان با استفاده از آن می توانند کارهای روزمره خود را ساده تر ، کارآمدتر و با موفقیت بیشتری انجام دهند.
Telegärtner برنامه ای فراگیر از تجهیزات و اتصالات با کیفیت برای جا بجایی داده ها و برقراری ارتباطات در یک ساختمان به شما پیشنهاد می کنند. شروع این برنامه با تجهیزات مبتنی بر فیبر نوری است- که می تواند به صورت از قبل آماده شده ( Pre-assembled) تحویل شود- و به کابل کشی های وسیع در دفاتر اداری منتهی می شوند. با استفاده از راه کارها و اتصالات بی نهایت مطمئن Telegärtner ایجاد شبکه های مبتنی بر کابل کشی ساخت یافته ( Structured Cabling ) در محیط های خشن و صنعتی متوقف نخواهد شد.
با معرفی تجهیزات Data Voice ، Telegärtner مجموعه ای کامل از تجهیزات حرفه ای و قابل اطمینان برای برآوردن تمام خواسته های شما در یک سیستم کابل کشی ساخت یافته ( Structured Cabling ) را فراهم می آورد.Data Voice برنامه ای برای تمامی تجهیزات مورد نیاز ایجاد یک شبکه مبتنی برکابل کشی های مسی و فیبر نوری ، تا اتصالات و راهکارهای حرفه ای شبکه های صنعتی است.
گستره برنامه Data Voice با استفاده از تجهیزاتی دارای استانداردهای صنعتی برای ایجاد کابل کشی ساخت یافته شبکه (Structured Cabling Network ) در کارخانه ها ، نیروگاه ها، و پروژه های نفت و گاز گسترش یافته است . اتصالات صنعتی Telegärtnerدر واریانت های 1،4، 6 ، و 14 موجب به وجود آمدن راهکارهایی مطابق استانداردهای جهانی شده است که منعطف و ترکیب پذیرند بدون آنکه نیاز به سازگار سازیهای رنج آور داشته باشند.
به دلیل امکان انتخاب راهکارهای متناسب با نیاز مشتریان در واریانت های گوناگون و گستره وسیع تجهیزات مطابق با استانداردهای جهانی از IP20 تا IP68 ، شما می توانید با دنبال کردن برنامه Data Voice Telegärtner از یک سیستم پایدار ، قابل اطمینان و نوین در شبکه های گیگا بیتی محیط های اداری و صنعتی خود بهره مند شوید.